Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský oslepl

Dobrý den,
mám 7 měsíců starého chamíka a z ničeho nic má zavřené obě oči. Chodí i v terárku poslepu, do všeho naráží. Když jsem rosila, otevřel jen jedno a hned ho zavřel. Jedno oko má dokonce napuchlejší.
Nevíte, o co by mohlo jít?
Děkuji předem.

Myslím, že MadMike to myslel tak, že bez bližších informací (velikost terária, vybavení, větrání, teploty, jak často rosíte, čím svítíte, krmíte, vitamíny atd. atd.) je to jen věštění z křišťálové koule. Tady jsou sice zkušení chovatelé, ale jasnovidci to nejsou;-)