Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živá exotika

Tak co v sobotu povezete a co si chcete odvézt?Já povezu mutační guttky Butter,Caramel,Gold dust něco z toho Motley.Koupil bych P.gutt. Abbott okeetee 1,0 nebo 1,1 a Gold dust motley 0,1.Sháním rašeliník Sphagnum.

Budu mit starsi zvirata i odstavcata, mivam je k vyzvednuti v Praze obvykle i mimo burzy.
Krome mastomysi privezu jeste

Pestrusky pisecne
Uzovky cervene
Gekonciky nocni
Neco svabu
Neco rostlin do akvarek i terarek
Neco zivych nitenek na krmeni
Pripadne rezervace na zitrek uz jen pres tel. 728067075