Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Literatúra o hortulanoch

Zdravím. Chcel by som sa opýtať, či by ste mi nevedeli poradiť nejakú odbornú literatúru o hortulanoch prípadne o rode Corallus. Potreboval by som to na bakalársku prácu. Ak by bola možnosť tak by som niečo aj odkúpil.

tak například
- Natural History of Neotropical Treeboas (genus Corallus)

Dá se najít něco víc v angličtině i němčině. Tato by měla být ale dost obsáhlá. Sám tuto konkrétní knihu nemám, ale mám jiné od Chimaira a jsou to opravdu dobré knihy.