Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdy svítit a kdy krmit leguana..miminko?

Dnes jsem pořídil leguana ma 4 měsíce. Jen prosím o nějaké rady kdy svítit.. jestli i přes noc. A kdy krmit,jestli ráno nebo odpolko a kolikrát denně. Popřípadě nějaké dobré tipy do začátku. Terarko mám velké vlastní výroba můžu přidat foto :-)

Najskôr si treba tieto veci naštudovať, potom urobiť vhodné podmienky a až potom do hotového kúpiť zviera. Nikdy nie naopak. Potom to dopadá takto. Otázky typu, či sa má svietiť cez noc. Ty si svietiš, keď spíš? Nemyslím si. Na zvieratá by mal byť nejaký zákon, že zviera môže vlastniť len človek, ktorý sa o zviera vie postarať. Inak na základné informácie stačí minútu na Google a vieš všetko. A "leguán" je celkom široký pojem.