Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci se zeptat jestli mi nekdo poradi zdali je muj Leguan v pořadku

Dobrý den,chtel bych se zeptat poridil sem ve zverimexu 6 mnesicniho Leguana kterej sam nezere musim ho krmit a to stilem ze mu to cpu az do tlamy leguan ma na predni noze v ohybu neco zvlastniho po př.vyfotim a jeste jeden dotaz Legouš se mi chodi vyhrejvat na rozpalenej kvetinac ma od toho popraskane bricho nevim jak mu zabranit aby tam nelez pripadne vyfotim i terarko nerad bych o nej prisel je to nejen clen rodiny ale take muj kamarad dekuji za jakou koliv pomoc a radu

Ahoj chlapče,
podle tvého pravopisu jsi zřejmě žákem prvního stupně základní školy a s chovem poměrně náročného ještěra, který bude mít v dospělosti přes metr na délku, by ti měl pomáhat tatínek.

Zdravý leguán žere sám. Otázkou je, zda je to jen tvoje chyba a nebo ho dorakvili už ve zverimexu, kde jsou často tato nádherná zvířata v naprosto nevyhovujících podmínkách. Jakou literaturu o chovu leguánů jsi nastudoval před pořízením zvířete? Doufám, že to nebylo něco ve stylu - jdu do zverimexu, koupím leguána a k tomu mi ta paní, co tam celé dny prodává krmení pro psy, nabídne a doporučí terárium, co tam stojí v koutě... Dle toho, co jsi napsal, bych tipoval, že o zvíře velmi pravděpodobně přijdeš. Dobrá zpráva je, že leguáni neumí brečet, takže se nikdy nedozvíš, jak moc trpí..

Abych jen nekritizoval - pošli fotku zvířete a fotku celého terária. Jak dlouho ho máš doma?