Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kousky kůže

Ahoj chci se zeptat, máme doma novou krajtu, sem tam má na těle odchlíplou starou kůži cca max 2 cm. Oči zakalené nemá. Myši snedla 2 bez problémů. Můžou to být zbytky že sliknuti? I když by se svlékla tak před 3 týdny? Nebo se chystá? Děkuji

No upřímně z toho popisu vlastně nevim co to je. Označení "kousky kůže" může být vlastně cokoliv. Ikdyž to zřejmě budou zbytky staré svlečky, tak by neuškodila fotka.
Nicméně pokud to jsou ony zbytky, tak nejlépe do vlažné vany kde je odmočit a třeba houbičkou na nádobí (jemnější stranou) pomalu otírat. Musí se samozřejmě s citem a pomalu. Chce to trpělivost a čas. ;)
No a samozřejmě pořádně zařídit terárium a vynadat kupujícímu. Takhle se to nedělá! Každé zvíře potřebuje odpovídající podmínky k životu. Ať už je to pes, kočka, nebo had...