Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Živá exotika 2.12.

Tak co povezete a čím si zpříjemnit Vánoce?Já dovezu P.guttatus Butter,Caramel,Striped Snow a classic,L.t.sinaloe,L.ruthveni Amelano a hetero.Rád bych koupil kraby Gesosarma nebo o nich alespon pokecal a zamluvil na příště. Kdyby něco tak sz nebo 606307671.

Povezu
Pestrušky písečné (Lagurus lagurus), klasické gutky, šváby, něco akvarijních kytek a krátkoocasých bojovnic (Betta splendens), na stole bude i kolega se strasilkama.
Po předchozí domluvě přes telefon mohu dovézt také následující raritní hlodavce:
Arvicanthis neumanni
Arvicanthis niloticus

Stůl č. 80