Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genetika gekončíků

Dobrý den, mám samce Raptor a plánuji k němu pořídit další samičku (momentálně mám skupinu 1,3), buď Mack Snow Diablo Blanco nebo Blazzing Blizard het. Diablo Blanco. Bohužel mi vůbec nejde do hlavy genetika, a tak bych chtěla poprosit, zda by mi tu někdo nemohl vypsat jaká zbarvení by vyšla z těchto dvou variant.
Děkuji předem

Dosť záleží aj na tom ake má samček hety,ak žiadne budeš mat všetky mladé Raptory,Mack snow Raptory v prípade prvej samice,alebo Raptory,T.albiná v prípade druhej.Ak je samec het Diablo Blanco,tak to bude pestrejšie-Blazing Blizardy,Raptory,Diablo Blanco-ak by si kupil MSDB samicu tak + Mack snow kombinácie zo všetkých