Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem termobox

Dobrý den, můžete mi poradit s velikostí termoboxu pro transport felsumy k veterináři ? Plastová krabička v níž felsuma bude má rozměry
18 x13x6 cm.
Případně jestli byste věděli, kde se dá termobox koupit.
Děkuji.

do adresního řádku prohlížeče zadejte www.google.com. Až vám naběhne stránka, do vyhledávacího políčka zadejte "termobox". Poté se trochu proklikejte odkazy a něco vyberte a kupte.

Nevím ani odkud jste, abych doporučil něco třeba v Praze, Brně, Ostravě.....

Osobně bych s ohledem na aktuální počasí doporučil raději větší bednu, kam se Vám kromě krabičky s felzumou vejde také alespoň půllitrová PET lahev s teplou vodou. V takto velké bedně se Vám felzuma jistě neudusí a zároveň bude mít odpovídající teplotu uvnitř. Na internetu jich seženete poměrně dost.