Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní tera dokument

Ahoj všem, dali byste tip na kvalitní tera dokumenty? Tím nemyslím jen pěkné záběry, ale i nějakou hodnotu. Angličtina a němčina není překážkou, děkuji. Davida A. psát nemusíte, to snad viděl každý několikrát. Ale pokud budete vědět i o netera kvalitním dokumentu, sem s ním :-)

David A. ale myslím žádné teraristické dokumenty nedělal a nedělá, ten dělá dokumenty z přírody. Já jsem vlastně nikdy žádný teraristický dokument neviděl, kromě takových těch spíš shotů, jak se amíci válí mezi rackama a hrajou si na Steva Irwina (teraristika - chov zvířat v zajetí - v teráriích), kromě skvělýho Petra Voženílka, ale to bylo spíš o vaření mastné polívky (byla to naprostá bomba).
https://www.youtube.com/watch?v=Uws5ApDjUoM
Nic kvalitnějšího o tera nemůže existovat :-D