Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SOS: Pomuze mi nekdo chytit 4m krajtu v byte v Praze?

Dobry den, moc prosim zkusene hadare, jestli by mi nekdo pomohl chytit krajtu ametystovou, ktera mi utekla za lednici. Je pomerne nevrla. Budu ji hledat noveho majitele, protoze uz ji nezvladam. Kdyby me nekdo chtel karat, tak sama jsem si ji neporidila a vzdycky jsem mela jasno, ze se rada postaram, pokud to budu zvladat. Coz ted prestalo platit. Prosim velmi o pomoc. Kdo ji dokaze dostat do pytle, ten skodny nebude. Je potreba dlouhy hak, ktery ja nemam. Dekuji vsem za reakci a ochotu.

Už jsem tu řešil převoz tmavky spolu s terárkem k novému majiteli, odchyt a odnos užovky z prádelního koše do terária, předělání terária do nehroutícího se stavu, odvoz legána k veterináři, ale odchyt ametystky ještě ne. :D
Jak to dopadlo? Přečetl jsem si to až teď, ale jinak bych klidně taky zkusil pomoct.