Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguanek obojkovity-zaciname

Ahoj mam dotaz ohledne chovu LEGUANA OBOJKOVITEHO. Chtel bych se zeptat na jak velke terarium pro 3clenou skupinu samec 2 samice. Zda jedi pouze hmyz nebo si daji i zelene(pampelisku, jetel...) Rozmnozovani docetl jsem se ze pokud je chcete rozmnozit tak musi zimovat je to pravda? (Mel jsem nekolik let vousatky a ty jsem nezimoval a pareni probihalo vpohode). Potom kontakt treba na nejakeho chovatele ktery je prodava. A pokud mate nejaky web kde je toho vice nejlepe CZ tak prosom o odkaz moc jsem toho na netu nenasel. Diky za odpovedi a hodne uspechu :)

Tak já osobně bych začal nejdříve tím, že bych si zjistil, jak se to zvíře skutečně jmenuje. Když pak znáte správný název (doporučuji řeckolatinský - "věděcký") daného druhu, informace se na Vás pohrnou ze všech internetových koutů, až Vám to příjemné nebude...