Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama nežere

Dobrý den
Potřebuji pomoc. Dcera dostala od prarodičů Agamu vousatou i s terariem.
Teď nastal problém že agama už prý asi 3 týdny nežere. Zkoušeli jsme jiné cvrčky, šváby, červy ale nic vždy je vyndáme mrtvé.
Ani zeleniny si nevšímá. Četl jsem různé diskuze a spoustu názorů, ale nevím co bych dceři poradil.
Děkuji za radu.
Karda

Dobrý den, jak se Agamce daří? Zlepšila se po Luciferovych radách? Ještě jak psal Lucifer ten vápník, tak ten jí musíte dodávat také a vitaminy. Ze začátku jsem obalovala ve vápníku a roboranu H asi tak ob den, teď když je dospěla, tak 3x týdne vápník 1x vitaminy.