Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama nežere a nechce se hýbat

Dobrý večer,
chtěla bych poradit, včera jsme dovezli agamy vousaté, obě na můj pohled byly v pořádku. Jedna už žrala, ale druhá nežere. Dopoledne ještě lozila a od té doby už jen leží, ani nezvedá hlavu, jen sem tam otevře tlamičku s toho někdy hrozně moc, jako kdyby se nadechla. Snažili jsme se jí dát stříkačkou alespoň vodu, ale nic moc. Vypadá jak bez života. Měla by mít přes rok, váhu má 255g a délku 46cm. Jsme zoufalí, bojíme se že nám umře. Děkuji za každou radu.

Dobrý den, bohužel je agamka v poslední tažení. Propadlé svalstvo na hlavě a hlavě zapadlé oči jsou skutečně projevem posledních dní, respektive hodin. Můžete zkusit zítra veterinu, ale nemyslím, že je šance na záchranu. Taková agamka se neměla vůbec prodávat.