Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ŽIVÁ EXOTIKA 3. března 2018

Přijďte na březnovou ŽIVOU EXOTIKU do Křižíkova pavilonu B na Výstaviště v Praze Holešovicích.

[banner_300x55.jpg]

3.3.2018 od 10:00

Co vás čeká? Stovky druhů exotických zvířat, hmyzu, pavouků, rostlin ...... a také všeho co potřebujete k péči o ně.
Přijdete? Sdílejte naši událost na FB. Vystavovatelé už se na vás těší :).
Podrobné informace najdete na www.zivaexotika.cz
Sháníte, nabízíte? Využijte naší FB skupiny
Podpořte ŽIVOU EXOTIKU a dejte nám "lajk" na stránce.

Děkujeme a těšíme se na vás :-)

loading...

Na burzu (stul c. 80) povezu

Pestrusky pisecne (Lagurus lagurus) - netradicni hlodavci pripominajici hrabose s cernou linkou pres zada, nenarocni na chov, nezapachaji, nekousavi. K dispozici obe pohlavi z vrhu od ruznych rodicu. Cena 100 Kc/ks.

Mys vychodoafricka (Arvicanthis neumanni) - neprilis casto chovany mysovity hlodavec velikosti mastomysi, lehce divocejsi povahy, obe pohlavi z vruhu od ruznych rodicu, cena 150/ks, pri vetsim odberu cena dohodou.

Nasady svabu ruznych (spise beznejsich) druhu

Uzovky cervene prirodniho zbarveni (oranzovy podklad, bile bricho a cervena sedla ramovana cernou linkou) - mladata z podzimu 2017, perfektne zerouci ziva i mrtva holata, posledni samice, ctyri samci. Cena 350 Kc/ks.

Jávský mech

kolega z druhe pulky stolu pak nabizi sirokou paletu ruznych druhu strasilek a pakobylek.