Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trnorep skalni

Dobrý den potřeboval bych poradit z chovem trnorepu.
Jaké je lepší terarko OSB nebo SKLO?
Cca jaký rozměr pro tři jedince?
A chová tu někdo trnorepa skalního od koho bych mohl něco koupit něco už mám domluveny ale bude to vše příbuzný tak bych potřeboval i jinou krev.
Budu velmi rád když se někdo ozve a pořadí z pozdravem Michal.

Už jsem asi reagoval v jiném vlákně. Pro skalního a trio alespon cca 150 x 60 x 60 cm. Nejsou to zrovna akční hrdinové, velkou část dne proleží pod lampou, ale nějaký prostor přeci jenom potřebujou. Za mě spíše OSB, jednak to v této velikosti vyjde o dost levněji, jednak to lépe akumuluje teplo což trdíci rádi a líp se s tím manipuluje. Sehnat se dají, zkuste kouknout na ifauna.cz tam se mláďata celkem často objevují. Nebo vyrazit do Práglu na burzu, tak bývají taky celkem často. Zrovna v prosinci jsem tam jedny prcky okukoval :-)