Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno agama utekla

Zdravím, utekla nám čtyřměsíční agama. Synové ji nechali venku :( Prosím poraďte co dělat, vše jsme prohledali, nenašli. Jak ji nalákat, máme strach :( Děkuji
Změna předmětu, původně: agama (MadMike)

Zdravím. Pokud je myšleno venku jakože jen z terária a je někde vy bytě, a ne venku jako teď v těch mrazech, což asi ne, tak z vlastní zkušenosti bych se podíval za všechna topení, případně za lednici a nebo další permanentnější zdroje tepla v bytě, kde je možnost se ukrýt. Několikrát mi utekl Anolis a pokaždé byl za nějakým topením, jak je tam teplo, tak třeba Agama bude vyhledávat podobné prostředí. Případně zkusit nalákat na potravu? Přeji hodně štěstí.