Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmije Atheris broadleyi

Zdravim.Mohl by někdo prosim vás poradit,a popsat podmínky chovu Atheris broadleyi? Popřípadě jakému druhu Atheris,jsou podmínky hodně podobné.Pokud se nepletu,nikde se tu ještě neprobírali.Děkuji za každou užitečnou radu !

Stačilo pár minut a na NETu jsem našel informací dost :). Podle všeho jsou podmínky chovu srovnatelné s chovem ostatních zmijí rodu atheris. Nejaké "niance" si už snad chovatel může doladit vlastním pozorováním v teráriích.