Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský

Dobrý den vlastním hroznýše královského narodil se v srpnu 2016 ,potravu dostává pravidelně po 14ti dnech ale nějak neroste má jen něco málo přez 85cm dělám něco špatně? přijde mi to za tu dobu dost málo .... jeden chovatel mi říkal že cca po roce by měl mít 120cm+

Žádný hroznýš ze dvou myšiček nikdy neporoste!!!
Potkani, potkani,potkani, kuřata,křepelky,potkani,morče, holub,králik,mladá nutrie. Myšima se hroznýš krmí tak maximálně do půl roku stáří. Vaše zvíře je cca na polovině své délky,kterou by mělo mít. Vždyť novorozený Hroznýš královský měří cca 45 cm.