Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarium Krajta Kralovská

Ahoj/Dobrý den, chceme si pořídit Krajtu Královskou, podle načtených informací by mělo terárium 120-130x50x60cm bohatě stačit, ale napadlo mě do terária přímo zabudovat nádrž na vodu, s výpustí, filtrem a vodopádem (vytékajicí čistá voda z filtru). Zajímají, mě veškeré problémy s tímto, nápady, nebo tipy. Diky

Na co sakra vodopád pro regiusku? Krajty královské vodu moc v lásce nemají a i kdyby to byl třeba hroznýš, tak by to byla naprostá zbytečnost. Čím víc věcí si to terária dáte, tím horší je uklízení a tím i větší šance na parazity. Pokud chcete mít jednoduché uklízení a mizivou šanci na parazity, dejte jí tam noviny a jako ukrýt nějakou plastovou krabici.