Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varan stepní

Mam doma varana stepniho a prestal žrát,je apaticky..na jidlo neútočí a maso nechce vůbec jíst.pokusila jsem se do nej dostat pár kousků masa,ale snaží se to vyvrhnout.je dost slabí a břicho ma jak vyfouknuty balón..

Jaké má podmínky v teráriu?
1) Čím mu svítíte?
2) Jaký je teplotní gradient a jakou velikost terária?
3) Čím a jak často krmíte?
4) Kdy jste krmil/a naposledy?
5) Varan je odchovový a nebo import? Pokud import - máte rozbory trusu?
6) fotku terária