Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klasiky nebo mutace

Ahoj všem, při projíždění inzerce už skoro vůbec nevidím klasické zbarvení hadů a ještěrů, myslím, že je to škoda a pomalu se vrací doba, kdy bude žádané opět klasické zbarvení, bez hypo a hetů atd...Je fakt, že jsem byla mile překvapena, že jsem klasické gutky loni prodala rychle a dobře, kdybych jich měla jednou tolik, tak by nebyl problém je prodat.
Jak to máte vy? Klasiky nebo mutace?

Mimo jiné chovám taky nějaké mutační "barvo guttky",prostě se mi líbí.Vždycky si slibuju,že ještě tahle a je opravdu poslední :-D.Je fakt,že "klasici" jsou prodaný první.Osobně si myslim,že kdybych ukázal nějakýmu laikovi (takovýmu týpkovi co nemá z hadů strach,ale nevyzná se v nich)všechny možný mutace a zeptal se ho,která je nejhezčí,tak ukáže na klasiku.Jinak člověka holt zaujmou novinky. Sehnat přírodní homozygoty asi nebude jen tak,je to většinou už štěpitelný na všechno možný.