Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva zelenavá

Dobrý den, potřeboval bych poradit sháním samici nebo samice testudo hermanni ale v ČR se mi to nějak nedaří neměl by někdo tip kde by se dalo zeptat? Děkuji mnohokrát za odpověď

Děkuji za odpověď, ale bohužel to není odpověď na mou otázku. Hledám totiž samice. Samce už mám, o jednom mám tedy ještě pochyby, že by se z něj mohla vyklubat samice, ale to je jenom hledání naděje.

O samcích vím, že se objevují, ale samice jak pozoruji je problém. Proto už jsem vložil dotaz na teraporadnu.