Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pohlaví želv zelenavých

Ahoj,
nedávno jsem psal jako neregistrovaný,nyní jsem objevil zapomenuté heslo.

Potřeboval bych poradit s určením pohlaví želv zelenavých. Ta první si myslím že je na 100% samec a u druhé začínám o samci pochybovat. Jedná se o NZ 2013.

První jsem přesvědčen o samci:
[pn8dGVgNj]

A toto je tedy ta druhá:
[QB4m94.jpg]

Děkuji za názory

loading...

Nezdá se že by byl prohnutý, ale nemá ho prohnutý ani ten samec. Prostě nevím jestli jsem tam tu samici tak dlouho nehledal. Ten ocas už mi nepřijde tak výrazný, když ta želva byla menší tak se mi zdálo že je to jasný samec, ale teď mi přijde že se ten poměr mezi ocasem a zbytkem těla mění. Prostě fakt nevím. Z jednoho pohledu to vypadá jako samec z jiného jako samice.

Podle těch fotek bych to viděl:
První fotka: 95% 1,0 a 5% 0,1
Druhá fotka: 70% 1,0 a 30 % 0,1
Podle třetí : 20% 1,0 a 80 % 0,1

Prostě fakt si to netroufnu ani odhadnout - myslím celkově všechny dohromady