Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERRABAZAR 28.7.018 - Výstavní a prodejní setkání chovatelů exotických zvířat v Praze

Nabízím 3 dospělé jedince agam hardún – Stellagama (Laudakia) stellio stellio. Jsou to sourozenci z jedné snůšky, 2,1 (2 samci a 1 samice), vylíhnutí v únoru 2017, po rodičích z importu. Rodiče mám v chovu již 4 roky, bez zdravotních problémů (opakovaný parazitologický rozbor trusu v pořádku). Zvířata jsou zcela zdravá, samostatná, aktivní, vhodná do chovu.

S chovem rád poradím, zvířata jsou ideální na doplnění Vaší chovné skupiny pro „oživení“ krve. Chtěl bych zdůraznit, že tato zvířata nejsou vhodná pro úplného začátečníka a jsou ZCELA NEVHODNÁ JAKO MAZLÍČCI na „tahání“ ven z terária. Nejsou zvyklá na lidský kontakt, při přiblížení k teráriu a po jeho otevření se ihned schovají (rodiče se schovávají už při vstupu člověka do místnosti s teráriem, častý odchyt by mohl vést až ke smrti stresem). Nezbytné je dostatečně velké terárium s vhodným osvětlením a kvalitním zdrojem UVB.

Cena 1500,- za jedno zvíře. Předání možné na Terrabazaru.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny