Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguan ako keby štekal ?

Dobry den chcem sa spytat moj legos v oktobri bude mat 2 roky 1meter otvori usta a ako keby štekal neviem si to vysvetlit robi to aj vo vode nie vzdy nestretli ste sa niekto z niecim podobnym ? Dakujem

Náš (sedmiletý) občas dělá to samé. Není to moc časté, občas to dělal, když žral banán a přišlo mi, jako by si potřeboval "odkašlat", protože se mu kousek někam nalepil. Ale slyšeli jsme ho i mimo žraní. Ale jak říkám výjimečně. Takže za mě je to kašel, ale berte to bez záruky.