Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta zvrací

Ahoj,

potřebovala bych poradit - mám krajtu královskou cca 2 roky starou. Krmím ji myšima. Při minulém krmení jednu sežrala a druhé si ani nevšimla, po pár dnech ji vyzvracela. Hned na to se svlékla, takže to zvracení mělo svůj důvod. Nyní po cca 10dnech dostala opět dvě myšky, první sežrala a s druhou se kamarádí... ovšem dnes tu první opět vyzvracela. Co s tím? Jaká může být příčina?

"Nyní po cca 10dnech dostala opět dvě myšky, první sežrala a s druhou se kamarádí... " - to jako necháte myš v teráriu s hadem bez kontroly?

1 - jaké máte teploty v teráriu? Čím vytápíte? Ideálně foto terária
2 - jak je řešeno větrání?

Pokud had blije kořist, je něco špatně.
Krom toho dvouletá dobře krmená regiuska by už mohla brát potkany, ne?