Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Veleštír obrovský

Dobrý den,mám pár otázek ohledně pandimus imperator
1)někdo říká že teplota ma kolísat 20-28c ale nejsem si jistý
2)mám 2 terarka a chtěl bych 2 scorpiony,muzu je k sobě pouštět?
3)muzu koupit na terar burze?:-)

Tak Ty P.imp. se nesháněj nejlíp,nedovážej se.Hodně často Ti místo nich nacpou Heterometry,zvlášt,kyž začínáš.Pandinus je dražšíCo vím já,tak jim skupinový chov vyhovuje.Nevim jestli je má pořád,ale odchovává je pán co má stránky Rainforest.Jezdí na Živou exotiku do Holešovic.