Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zařídit box pro Guttatku?

Zdravím, mám načteno jak a co dát užovce do terra, rád bych ale pochytal inspiraci. Kdyby někdo choval v boxu, tak se také rád podívám. A je něco špatného mít ji v boxe o dostatečných rozměrech, což v podstatě nahradí terra?
Dále pokud máte někdo jen topný kabel, tak jaký pro jednu užovku a pod jakou podestýlkou? A potřebují nějak svítit?
Prosím o nějaké odkazy na fotky nejlépe v těch boxech. Děkuji

No tak určitě to jde,ale to používají chovatelé s desítkami hadů,tzv.rack systémy.Jestli máš jen jednu,tak je to zbytečný a dobře zařízený terárko vypadá vždycky líp.Topný kabel nebo folie se dává pod box nebo na jednu stěnu z venčí v kombinaci s termostatem.Pokud použiješ čirý box tak stačí přirozené světlo.

Děkuji, o racích vím. Jen nemohu stále vyřešit místo, terárium určitě pořídím, ale až déle, kdy budu mít opravdu vyřešeno místo a přeně v hlavě návrh na vybavení. (Budu stěhovat) Proto řeším momentálně boxem pro prtě, který bych ale zařídil a přizpůsobil naprosto stejně jako tera (teplo, úkryty, podestýlka, kameny, miska na vodu apod..) Jen to prostě nebude skleněné. S tím souvisí má další otázka, zda nebude problém na následnou změnu prostředí?