Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Genetika

Ahojte, snažím sa trosku zorientovať v genetike B. C.
Co vznikne spojením Salmon x motley 100%hetero albino. Pripadne Salmon 100%hetero sunglow. Ďakujem

V genetice se sice nevyznám, velké škrtiče taky nedělám a přesto jsem bez problémů našel možnost jak se dozvědět odpověď na tvou otázku. Chce to nebýt líný si informace vyhledat na internetu. Pokud jsi ze Slovenska, tak máte odborníka přes genetiku hroznýšů přímo u vás. Zkus položit tvou otázku na tuto adresu : asvabik@centrum.sk Toho chovatel neznám, ale snad ti odpoví.