Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovky

Ahoj. Koupil jsem dvě korálovky od různých chovatelů. Samce cca 10. let, odhadem 130 - 150cm a samici cca 4. roky a 120cm. Většinou jsem četl, že korálovky je potřeba chovat každou zvlášť, pak jsem ale někde narazil na názor, že nejlepší je chovat ja po párech. Mohu tedy dát ty mé dvě do terárka s půdorysem cca 120x50cm.

Často se to "opisuje" z jednoho článku do druhého,ale většino to jde.Já chovám 15 let L,triangulum sinaloe,L,ruthveni a L.mexican v párech a v pohodě.Krmím pochopitelně zvlášt.Horší pověst mají getuly,ale už se tu kdysi proti tomu někdo ohradil.Terárko máš velký dost.Obecně je u všech hadů lepší chov zvlášt a dávat je k sobě jen na páření,ale málo kdo si to může prostorově dovolitTakže jde to,ale stopro Ti níkdo nezaručí,že zrovna Ty nebudeš mít smůlu,ale stane se to opravdu vyjímečně.Bavíme se doufám o jednom druhu?Při dvou různých druzích v jednom tera,by to mohlo dopadnout úplně jinak.