Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýši má psychické problémy a likviduje terárko

Mám ho už 13 let, pořád to byl povaleč jako každej hrozňa, na minutku se porozhlídl po terárku, zívl a zase chrněl. Poslední 2 týdny nonstop (i v noci) lozí po terárku. Bohužel normálně nešmejdí, pořád do něčeho silou tlačí, skleněné terárium pořád praská. Několikrát se zapřel o zadní stěnu terárka a o dvířka a roztáhl se. Vyrvala se kolejnička dveří a dveře se samože vyvrátili (zatím zázrakem nerozbily. Plast na sklo samože nejde moc dobře přichytit, sukunďákem to chvíli drželo, ale polovina je už zase vyškublá a je jen otázkou dní kdy dveře zase vyvrátí a zničí. Hlad nemá, zima mu ve 23st taky být nemůže. Když mu terárko otevřu, jen vystrčí palici, chvíli čumí a zaleze. Až se terárko zavře, situace se opakuje. Za celých těch 13 let jsem to u něj nikdy neviděl. Nevíte někdo co by to mohlo být? Stalo se vám něco podobného u vašeho hada, to je v říji, nebo co?? Nevím co s ním, asi se ho musím zbavit, nemůžu si od něj nechat zničit terárko za 5t :(

Ja to mel také. jenže mě se spalil o žárovku než jsem mu tam udělal sítko. musel jsem s ním pak k lékaři. tři měsíce mi nežral a stále dělal bordel. Ted už se mu to zahojilo a rozežral se a už je v klidu...