Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s krivici

Dobrý den,
Dostála jsem od chovatelky jejího agamaka, všimla jsem si ale že je nějaký malý a pohubly nato že mi řekla že má 6 let je 42cm dlouhý a má 265g. Lehce nasedly ale hlavní čeho jsem si všimla,, že má ocásek skoro až do kosmeho (45') uhle. Krmim masem 1x za 3 dny sarancat a svatby. K zelenému má stále přístup a neděle má pust. Řekla že ho krmila 1x týdne. Nesvítí mu ze byl jen v pokoji v akváriu a měl tam prý denní teplotu. (18'C) teď má terárium 130x60x60. Uva uvb zarovka stará 1mesic svícen 6h denně výkonnost 100w infra červená 100 a klasická zarovka na osvětlení 55w. V teráriu stabilních 28'C na vyhrevnem místě cca 42'C. Vlhkost 40%. Chci se zeptat jestli i když dodáváme vitamíny a vápník, zlepší se mu nějak ta křivce? Děkuji za odpoved

puvodni podminky hruza, ted to vypada v poradku (100W UV - co presne???), svitte vsim normalne 12 hodin denne. Deformace jsou jiz trvale, s těmi uz nic bohuzel nesvedete. Ale bude mu u vas urcite mnohem lepe.