Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon - poraněný ocásek

Chtěla bych se zeptat, jak pomoci tříletému samečkovi chameleona, kterému se nejprve začaly objevovat na ocásku černé flíčky (mysleli jsme si, že si ho spálil), potom mu konec ocásku odpadl. Jinak je pohodě, cvrčky chytá.
Děkuji za radu

Dobry den, museli bychom videt fotografie. Bez fotografie je to tipovani... jediny co me napada... jestli chameleona nekousli cvrcci, vetsinou se tam udela cerny flicek. Od rany po konec ocasku cela tkan odumira, mozna tim kousnutim tam zanesl cvrcek infekci. Zkuste zajit k veterinari, primo odborniky na plazy.