Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Takydromus sexlineatus, zmena farby

Zdravím, Potrebujem sa poradit, začal som chovať Takydromus sexlineatus tieto jašterky ma fascinujú, ale mam problém keď som si ich kupil na burze tak boli krasne zelene oliva, a teraz ostali take čierne, bojím sa či im nič nieje, všetko mam tak ako ma byt predtým
Než som ich kupoval všetko som si zistil, neviem čo je zleee rosim stale dva krat denne miska z vodou krmim davam vitamín a nechapem moze to bYt ze sa idú šúpat z kože ??? prosiim poradte inak idem k veterarinárovy....Dakujem

loading...

Takydromus nechovám, ani neznám, tak to neber jako radu, ale jen jako nápad...

Máš v tera správnou teplotu? Zkus si ověřit, jestli změna barvy není způsobena špatně nastavenou teplotou. Moc bych za to nedal, že tam máš nízkou teplotou a ještěrky se snaží nachytat někde teplo.