Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská wobbling

Dobrý den, zvažuji začít s chovem krajty královské a mám tři dotazy.
1) Zda se wobbling vyskytuje i u mutace pinstripe?
2) Zda potomek spidera, i když je sám zbarvením třeba normal může také wobblovat?
3) Je možné chovat skupinu dvou až tří samic i v dospělosti a jaké by v tomto případě
měly být minimální rozměry terária?

Předem díky za odpovědi zkušených chovatelů

To, co se u krajt označuje jako woobling, není nic jiného než degenerativní porucha. Pokud tato zvířata chová a nebo o jejich chovu uvažuje....

Regiusky lze chovat společně, pro trio bych doporučil ideálně terárium 150x70x40 (d,h,v). Jen potom krmit odděleně a udělat několik úkratů, ať si každá vybere ten svůj