Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Agama dotaz

Po zhasnuti terarka klasika několik dni zaleze a spí .... až na dnešek kdy po zhasnuti mi připadala taková zmatená dezorientovana pobihala tam a zpět skočila si do misky s vodou a skoro jakoby kopírovala můj pohyb ..do ruky nechce ihned vyskakuje a pak přeleze na jednu vec a chce jít na druhou a vypadala jak by si namlela..teď skrabe terarko ? Znamená to neco konkrétního ??

Jak dlouho jí máte v terárku? Máte světlo na časovač? Pokud zhasínáte nepravidelně může být dezorientovaná. Agamy když jsou navyklé na den a noc, tak už se sami k večeru chystají na spánek před tím, než se zhasne, takže jestli jim to narušujete, tak to bude ten problém.