Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Importy

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, či máte nejaké skúsenosti s hadmy z importu?
Vaše odpovede vopred ďakujem

To hej ja len som chcel dat na vedomie ze to nie je útočný príspevok len skôr taká skúsenost..moje atherisky ja uplne kludne a zatiaľ držia a to su z importu..ono dost zalezi na stave zvierata a potom na skúsenostiach a financiách chovateľa ci to zviera zvládne vyhrabať zo sraciek ?