Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prechladnutie python regius

Prosím vás ako postupovať pri prechladnutí hada? Dá sa do aj doma babičkovsky vyliečiť lebo veľa chovatelov mi vravelo že nos natierať repíkom aj tak isto kúpať ho v tom a zvýšiť terárijnú teplotu a znížiť vlhkosť 30-40%. ďakujem za rady :)

Ja som riešil prechladnutie u PMB a zo tak ze som prestal rosit uplne a zvýšil teplotu cez den 100W žiarovka v noci 75W a prešlo to ked tak Skus najprv vitamín c ním sa nedá predávkovať lebo ho vylúčia obličky a to buď do vody aj ked nemáš istotu ze vsetko vypije alebo do mysi injekčne pokial kŕmiš mŕtvou potravou