Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedovaté hady

Zdravím, chcel by som sa opýtať v SR ako treba zahlásiť chov jedovatých hadov? A či treba platiť niečo pri zahlasovaní?
Za odpovede ďakujem.

Za vybavenie sa tusim neplatí nic ak tak,tak len maly poplatok do 20€. Za každé nové zviera platíš 30€. Na stránke statnej veterinárnej správy alebo ministerstva životného prostredia(myslim ze skôr ta správa) je tlačivo v PDF ktoré vyplnis a odošleš. Následne príde domov kontrola z veteriny ktorá skontroluje podmienky a buď schváli chov alebo ti vytýči nejake chyby. Ak chces nieco konkrétne vedieť napiš správu