Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Import

Zdravím! Chcel by som sa opýtať ako ošetríte importované hady? Čo treba urobiť?
Dakujem za odpoved

Dat do karantény odčervit a vizuálne pozrieť usta či sa tam nenachádzajú parazity..ak by si hľadal v starších vláknach niekto je to odbornik na parazity ten by ti vedel pomôcť viacej ake urcite aspoň toto pokial sa nejedna o jedaky tam je ta vizuálna kontrola ťažšia ?