Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Užovka červená, potřebuji nutně poradit a kdyžtak co s tím.

Dobrý den, užovka nechce žrát,usoudila jsme že je prezrana či má své obdobý, pravidelně vážím... Nehubne rapidně rychle. Ale všimla jsem si ještě jednoho problémů a to, že má na jednotlivých šupinách nakrabacenou kůži a bříško šedivé a nevím co s tím. A celkově je takový suchý. Ale je ve výborné kondici. Může to být být nedostatečným rošením?[]

Podle fotek vážně nevypadá že by jí něco chybělo:-). Řekl bych že se bude svlékat, takže bych s tím rozhodně nic nedělal. Na akci je čas teprve kdyby se jí to nepovedlo hezky v celku včetně očí a zůstali jí po těle zbytky.