Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mušky v teráriu

Zdravím všiml jsem si že mi lítá sem tam malá černá muška chtěl bych se teho zbavit podestylka je kůra s modřínů a normalní rašelina z obi. terarium jsem cistil tento tyden takže podestýlka je tam dá se říct nová. Hadi ji přímo milují vždy jak ji dám čerstvou hned se do ní zavrtávají a zůstávají v ní. Mužete mi poradit co s těma potvorama?Dík za rady

Mušky smutnice. Hledej třeba "likvidace smutnic". Na netu mnoho způsobů, od chemie po domácí čarování. Čarování bych dal přednost. Pokud není invaze tak by měla stačit např. i syrová brambora.