Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had v Černém moři

Dobrý den, minulý týden jsme v Bulharsku (Kiten) viděli tohoto hada na pláži. Věděl by prosím někdo, co to je za druh? Myslím, že byl celý černý, i když na fotce to vypadá, že má světlé břicho... Cca 1 m dlouhý, možná víc. Omlouvám se za kvalitu, ale byl velmi rychlý. Děkuji.

Děkuji za odpověď. Na fotkách je ta užovka spíše šedá, tohle bylo černé, ale našla jsem i pár fotek, kde byla do černa, a tak by to asi také mohla být ona. Od skalnatého břehu byla ale cca 500 metrů...Díky moc za názor!