Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kočičí záchod

Dobrý den, moc to sem nepatří ale mám problém s kočkou. Teta mi dala na starost kočku (stáří 1 rok) mezitím co je na dovolené. První 3 dny neměla problém s používáním kočičí toalety, ale poslední dva dny kalí mimo toaletu (na balkoně, na koberci, na gauči, do rohu). Může to být něčím způsobené? Dnes jsem se probudil a ve svém záchodě měla nacurano, ale vedle toalety bylo hovínko a také na gauči. U tety chodí večer ven, ale doma má taky záchod který běžně používá.

Naše číča mi začíná čurat po bytě, když jí dlouho nečistím toaletu a ta už jí moc zavání...taky to většinou dělala jen, když se mrouskala, tak to možná mělo spojitost s tím. Jinak bobky jsem nikdy jinde než v jejím záchůdku po bytě nenašel...s výjimkou když měla jednou zácpu a řiťku se snažila otírat o všechny možné povrchy v bytě...:D. Zkontroloval bych, jestli je toaleta vyčištěná, je-li tam dost kočkolitu, a je-li na nějakém klidnějším místě, jinak už nevím.