Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama

Moje agama je v posledních 3 dnech zalezla na větvi a má zavřené oci. Pro cvrcky si doběhne a dokonce i bez problémů lovi. Ovsem to celodenní "pospavani", mne děsí. Co ji může být???
Děkuji

Najlepšie by bolo popísať podmienky v akých dané zviera žije. Veľkosť teráriá, teploty v teráriu, vek zvieraťa, aké je UV a podobné základné veci plus veľmi by pomohla fotka teráriá a zvieraťa.

Už je vše v pořádku. Toniček měl nejspíš zácpu. Koupel v teple vodě ho postavila na nohy a o5 běhá jako předtím. ? Děkuji za Váš čas i odpovědi.
Osvetleni i celkově terarium mám v pořádku. Je na to zvyklý od mala a nikdy s tim potíže nebyly.
Nejspíš mu nasedli švábi