Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výhřevná žárovka

mám u agam výhřevné žárovky REPTI PLANET a neustale mi v nich praská vlákno,koupím novou a do 14dní vesměs odejde,čím to může být,kryt na žárovce žádný není,už si nevím rady a nevím zda mohu dát agamkám výhřevnou klasickou,zda to má vliv,UVB svítí v pohodě i zářivka na světlo,děkuji za radu

U nás koupíš reflektorovou žárovku (bodovku) tak do 40 ti kaček.Už začíná být problém je sehnat.Já,když na ně narazím,tak beru rovnu celou krabici.Problém může být taky v objímce.Jinak naprosto souhlasím s předchozí odpovědí.