Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem trus

Dobrý den, mám 10letého samce želvy vroubené, nezimovaný. běhá po domácím výběhu - želví stůl, žere, vypadá spokojeně. Otázka : může jíst vlastní trus? Už měsíc nekadil nebo jsem aspoň nenašla ve výběhu bobek. Děkuji

Dobrý den,

možné je ho že žere, ale pravděpodobněji bych to viděl, že ho spíše nenajdete. Já bych osobně zkusil vykoupat ve vlažné vodě - koupat alespoň 30 minut v nějakém lavoře (já když koupu želvy tak je tam nechávám i déle) a uvidíte.