Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nephrurus wheeleri cinctus

Ahoj. Přicházím s menší prosbou o pomoc. Mám letos dopělé trio Nephrurus wheeleri cinctus a chtělo by je asi zazimovat ... Otázka zní jak? Není moc informací po netu ... Teplota cca 18-22, nerosit pouze miska na vodu. Ovšem nejsem si jist co se týče krmení. Někdo mi radil, že 14dní před zazimováním nekrmit vůbec, nechat vyprázdnit a poté až zazimovat. Osvětlení u nich nemám žádné, tedy jen denní světlo. Jak mám začít tedy se zimováním? Mám jim tam udělat nějaké přítmí a po těch 14 dnech hodit něco přes boxy a uplně je zatemnit? To samé i s teplotou, vytápím top. deskou mám tedy postupně na termostatu (vytápím na 30) ubírat třeba o stupeň po dvou dnech, až na těch cca 20 stupňů? Děkuji za pomoc :-)

Ahoj,neviem či je to ešte aktuálne-zrejme už zimuješ :-) ja tiež vyhrievam výhr.fôliou na 30-32 st. Na zimovanie proste vypnem fólie a nechám izb.teplotu cca 20-22st. Nezatemňujem ani nič podobné. Rosím cca 1x týždenne a kŕmim ako ma napadne,raz za týždeň-dva. Zimujem ich 2 mesiace ;-)