Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koralovka mexická

Zdravím mám 2.samice korálovky mexické chtěl bych samce albina poradíte mi nějakou zajímavou mutací co se hodí k mexikaně

Pokud máte klasické samice L.mexicana s tím, že v genetice žádné albino geny nemají (100% hetero albino), je otázka použití albino samce víceméně otázkou vkusu a líbivosti, jelikož se po něm žádná albino mláďata nevylíhnou. Pářením s klasicky zbarvenými samicemi získáte korálovky štěpitelné na albino.